Sundavací rovnátka pro nejmenší

Ve Světě rovnátek se zaměřujeme na nejmodernější technologie, výjimkou nejsou ani rovnátka pro naše nejmenší. Jako první v České Republice pracujeme výhradně se systémem neviditelných snímatelných rovnátek Invisalign pro děti do 11 let. Jdeme s dobou a staromódní snímatelná rovnátka na noc už u nás nenajdete.

Jak rovnátka Invisalign pro děti funguji? Před zahájením samotné léčby zhotovíme scan Vašich zubů, který následně naši lékaři ve spolupráci s firmou Invisalign použijí při vytváření návrhu Vaší léčby. Poté Vám za pomoci 3D tisku bude na míru vyrobena sada dlah ze speciálního plastu. Léčba rovnátky pro děti slouží jako předléčba před použitím rovnátek Invisalign pro teenagery na stály chrup. Využívá se zejména u případů s těžšími vadami, kde předléčbou zamezíme větší deformaci chrupu. Historicky se na předléčbu používala snímatelná rovnátka na noc, která ale bohužel měla nízkou úspěšnost.

S rovnátky Invisalign je předléčba plánovaná digitálně, je tak mnohem přesnější – dopředu víme postavení zubů a vliv na obličej na několik let dopředu. Navíc léčebny plán dokonale navazuje na následnou léčbu rovnátky Invisalign pro teenagery.

invisalign logo nove

Neviditelná rovnátka Invisalign pro děti

Obě čelisti: 59 990 Kč
Jedna čelist:  56 990 Kč

Následná léčba rovnátky Invisalign pro teenagery v obou čelistech:  73 000 Kč

Ceny uvádíme za kompletní léčbu včetně retence (dlaha po léčbě). Žádné skryté poplatky u nás nenajdete. Ortodontickou léčbu je u nás možné hradit na tři splátky.

OBJEDNEJTE SE NA KONZULTACI ZDARMA