Keramická rovnátka na pevno

Tato rovnátka jsou vyrobena z keramiky, která opticky splývá s odstínem zubu, což výrazně snižuje jejich viditelnost při běžné komunikaci. Na naší klinice používáme keramická rovnátka Damon Clear 2, která jsou součástí Damon System – jsou to speciální keramická rovnátka na pevno, která nepotřebují gumičky. Tato rovnátka si díky speciálnímu mechanismu volně drží ortodontický drátek v zámečku sama.

Výhodou je, že jsou méně bolestivá, léčba trvá mnohdy kratší dobu a nevyžaduje trhání zubů zdaleka tak často, jak u starších metod ortodoncie. U řady pacientů tak nedojde k propadu obličeje a rtů, ale naopak ke zvýraznění přirozeně krásných rysů tváře. Další výhodou je, že není nutné, abyste k nám chodili na kontroly tak často, jako u rovnátek klasických. To znamená lepší komfort pro pracující lidi a méně zmeškaných hodin pro děti ve škole. A protože keramická rovnátka Damon Clear nepotřebují gumičky, nestane se to, co u klasických bílých rovnátek – po týdnu se nezbarví gumičky, které jsou pak okamžitě vidět. Tato keramická rovnátka nové generace zjednoduší a zpříjemní léčbu, ortodoncie se tak pro Vás stane zážitkem, na který se můžete těšit.

 

Keramická rovnátka LOGO

Keramická rovnátka Damon Clear 2

Jedna čelist: 42 300 Kč
Obě čelisti: 69 000 Kč

Keramická rovnátka lze kombinovat s kovovými, například:

Horní čelist Damon Clear 2 a dolní čelist Damon Q: 65 250 Kč
Horní fronta od jedničky po trojku (předních 6 zubů) Damon Clear 2, zbylé Damon Q a dolní čelist Damon Q: 62 800 Kč

Ceny uvádíme za kompletní léčbu včetně retence (stabilizační drátek nebo dlaha po léčbě). Žádné skryté poplatky u nás nenajdete. Ortodontickou léčbu je u nás možné hradit na tři etapy, obvyklý splátkový kalendář v naší klinice vypadá následovně: třetina částky je hrazená při nasazení rovnátek, třetina v průbehu léčby a zbytek se doplácí při sejmutí rovnátek.

U nás je také možnost platit léčbu v malých měsíčních splátkách. Přímo v ordinaci Vám zajistíme velmi výhodné financování přes našeho partnera Komerční banku.

Měsíční splátka rovnátek Damon Clear 2 – jedna čelist: od 780 Kč
Měsíční splátka rovnátek Damon Clear 2 – obě čelisti: od 1 350 Kč

Zdají se Vám keramická rovnátka příliš nápadná? Čtěte víc o neviditelných rovnátkach.

OBJEDNEJTE SE NA KONZULTACI ZDARMA