Neviditelná rovnátka Incognito

Zatímco budete okouzlovat okolí zářivým úsměvem, málokdo si všimne, že vlastně nosíte rovnátka. V naší ordinaci používáme lingvální neviditelná rovnátka Incognito. Tento inovativní systém rovnátek se přilepuje na zuby z vnitřní strany – pro Vaše okolí zůstanou rovnátka tajemstvím. Jedná se o absolutně nejdiskrétnější formu ortodoncie.

Neviditelná rovnátka Incognito jsou zhotovena na míru pro každého pacienta ze speciální zlaté slitiny – léčba je tak přesnější, rychlejší a pohodlnější v porovnání s levnějšími lingválnimi rovnátky. Slitina zlata navíc zaručuje absolutní biokompatibilitu s lidským tělem, což může být výhodou například pro pacienty s alergii na nikl.

Pokud se rozhodnete pro léčbu rovnátky Incognito, nejprve zhotovíme speciální otisky. Otisky následně zašleme na zpracování do Německa, kde vytvoří 3D model Vašeho chrupu. Na základě 3D modelu naši lékaři naplánují průběh léčby a taktéž dle něho budou zhotovena rovnátka Incognito. Výroba probíhá následovně: pomocí CAD systému jsou na počítači rovnátka navrženy tak, aby dokonale seděly na zubech pacienta. V další fázi se zámky tvarují z vosku použitím 3D tisku. Pomocí těchto voskových šablon technici Incognito připraví finální podobu neviditelných rovnátek. Jednotlivé individualizované zámky pracují společně s drátem s tvarovou pamětí, který je ohnut na míru robotem.

Neviditelná rovnátka Incognito jsou díky jejich designu na míru obzvlášť velmi rychlou a přesnou formou ortodoncie. Systém Incognito je vhodný na léčení téměř všech ortodontických vad a je tak zejména vhodný pro pacienty, u kterých jiná neviditelná rovnátka nejsou použitelná.

Nechcete fixní rovnátka? Přečtěte si více o snímacích neviditelných rovnátkách Invisalign!

 

Neviditelná rovnátka Incognito logo

Neviditelná rovnátka Incognito

Jedna čelist: 80 000 Kč
Obě čelisti: 140 000 Kč

Ceny uvádíme za kompletní léčbu včetně retence (stabilizační drátek nebo dlaha po léčbě). Žádné skryté poplatky u nás nenajdete. Ortodontickou léčbu je u nás možné hradit na tři etapy.

U nás je také možnost platit léčbu v malých měsíčních splátkách. Přímo v ordinaci Vám zajistíme velmi výhodné financování přes našeho partnera J&T Leasing.

Měsíční splátka rovnátek Incognito – jedna čelist: od 2 000 Kč
Měsíční splátka rovnátek Incognito – obě čelisti: od 3 480 Kč

OBJEDNEJTE SE NA KONZULTACI ZDARMA