Invisalign neviditelná rovnátka

Technologie každodenně zjednodušuje naše životy a to platí i u ortodoncie. Rovnátka Invisalign jsou prakticky neviditelná a velmi komfortní. Není problém si je před jídlem nebo důležitým jednáním sundat, proto si málokdo všimne, že je nosíte. Diskrétnost nade vše. Neviditelná rovnátka Invisalign vás navíc neomezují v konzumaci nápojů či jídel jako rovnátka na pevno – můžete jíst a pít všechno na co máte zrovna chuť. I hygiena je u Invisalign v porovnání s fixními rovnátky mnohem jednodušší – prostě si je vyndáte a zuby si vyčistíte.

Ale jak to vlastně funguje? Před začátkem léčby pošleme scan Vašeho chrupu do firmy Invisalign a naši lékaři následně ve speciálně vyvinutém programu naplánují průběh Vaší léčby systémem Invisalign. Na základě toho se pomocí technologie 3D tisku vyrobí série dlah ze speciálních plastů přímo Vám na míru, které si budete měnit každých 7 až 14 dnů. K nám přijdete na kontrolu přibližně jednou za tři měsíce a zkontrolujeme jestli všechno probíhá tak, jak má. Invisalign jsou zkrátka pohodlná a neviditelná rovnátka, ortodoncie 21 století.

invisalign logo nove

Neviditelná rovnátka Invisalign

Invisalign i7 (velmi lehké vady, kosmetické úpravy) – jedna čelist – 27 000 Kč
Invisalign i7 (velmi lehké vady, kosmetické úpravy) – obě čelisti – 36 000 Kč

Invisalign lite (lehké vady) – jedna čelist – 49 000 Kč
Invisalign lite (lehké vady) – obě čelisti – 63 000 Kč

Invisalign full (běžná léčba) – pouze obě čelisti – 83 000 Kč

Ceny uvádíme za kompletní léčbu včetně retence (stabilizační drátek nebo dlaha po léčbě). Žádné skryté poplatky u nás nenajdete. Ortodontickou léčbu je u nás možné hradit na tři etapy, obvyklý splátkový kalendář v naší klinice vypadá následovně: třetina částky je hrazená při nasazení rovnátek, třetina v průbehu léčby a zbytek se doplácí při sejmutí rovnátek.

U nás je také možnost platit léčbu v malých měsíčních splátkách. Přímo v ordinaci Vám zajistíme velmi výhodné financování přes našeho partnera Komerční banku.

Například měsíční splátka rovnátek Invisalign full – obě čelisti: od 1 850 Kč

OBJEDNEJTE SE NA KONZULTACI ZDARMA

 

Reportáž na idnes.cz

Reportáž na TV Prima

Reportáž na TV Nova