Invisalign neviditelná rovnátka

Technologie každodenně zjednodušuje naše životy a to platí i u ortodoncie. Rovnátka Invisalign jsou prakticky neviditelná a velmi komfortní. Není problém si je před jídlem nebo důležitým jednáním sundat, proto si málokdo všimne, že je nosíte. Diskrétnost nade vše. Neviditelná rovnátka Invisalign vás navíc neomezují v konzumaci nápojů či jídel jako rovnátka na pevno – můžete jíst a pít všechno na co máte zrovna chuť. I hygiena je u Invisalign v porovnání s fixními rovnátky mnohem jednodušší – prostě si je vyndáte a zuby si vyčistíte.

Ale jak to vlastně funguje? Před začátkem léčby pošleme scan Vašeho chrupu do firmy Invisalign a naši lékaři následně ve speciálně vyvinutém programu naplánují průběh Vaší léčby systémem Invisalign. Na základě toho se pomocí technologie 3D tisku vyrobí série dlah ze speciálních plastů přímo Vám na míru, které si budete měnit každých 7 až 14 dnů. K nám přijdete na kontrolu přibližně jednou za tři měsíce a zkontrolujeme jestli všechno probíhá tak, jak má. Invisalign jsou zkrátka pohodlná a neviditelná rovnátka, ortodoncie 21. století.

invisalign logo nove

Neviditelná rovnátka Invisalign

Invisalign Express (velmi lehké vady, kosmetické úpravy) – jedna čelist – 24 990 Kč
Invisalign Express (velmi lehké vady, kosmetické úpravy) – obě čelisti – 33 490 Kč

Invisalign Lite (lehké vady) – jedna čelist – 44 990 Kč
Invisalign Lite (lehké vady) – obě čelisti – 57 990 Kč

Invisalign Comprehensive (běžná léčba) – pouze obě čelisti – 76 990 Kč

Ceny uvádíme za kompletní léčbu včetně retence (dlaha po léčbě). Žádné skryté poplatky u nás nenajdete. Ortodontickou léčbu je možné hradit na tři splátky. U nás je také možnost platit léčbu v malých měsíčních splátkách. Přímo v ordinaci Vám zajistíme velmi výhodné financování přes našeho partnera J&T Leasing.

Například měsíční splátka rovnátek Invisalign Lite – obě čelisti: od 1 850 Kč

OBJEDNEJTE SE NA KONZULTACI ZDARMA

 

Reportáž na idnes.cz

Reportáž na TV Prima

Reportáž na TV Nova