Klasická rovnátka na pevno

Když se řekne fixní rovnátka, většina lidí si představí právě tento typ rovnátek. Jedná se o drobné zámečky nalepené na zubech, do nichž se upevňuje ortodontický drát, který zajišťuje pohyb zubů – takový zlatý standard ortodoncie. Jedná se o cenově nejdostupnější metodu ortodontické léčby, která je vhodná zejména pro děti a mladší pacienty. Na naší klinice používáme fixní rovnátka Damon System – jsou to speciální klasická rovnátka na pevno, která nepotřebují gumičky. Tato rovnátka si díky speciálnímu mechanismu volně drží ortodontický drátek v záměcku sama.

Rovnátka s gumičkami (vlevo), rovnátka Damon System (vpravo)

fixní rovnátkadamon_rovnatka

Výhodou je, že jsou méně bolestivá, léčba trvá mnohdy kratší dobu a nevyžaduje trhání zubů zdaleka tak často, jako u starších metod ortodoncie. U řady pacientů tak nedojde k propadu obličeje a rtů, ale naopak ke zvýraznění přirozeně krásných rysů tváře. Další výhodou je, že není nutné, abyste k nám chodili na kontroly tak často, jako u rovnátek klasických. To znamená lepší komfort pro pracující lidi a méně zmeškaných hodin pro děti ve škole. Tato fixní rovnátka nové generace zjednoduší a zpříjemní léčbu, ortodoncie se tak pro Vás stane zážitkem, na který se můžete těšit.

 

Damon fixní rovnátka

Fixní rovnátka Damon System

Kompletní léčba – jedna čelist: 35 000 Kč
Kompletní léčba – obě čelisti: 59 000 Kč

Ceny uvádíme za kompletní léčbu včetně retence (stabilizační drátek nebo dlaha po léčbě). Žádné skryté poplatky u nás nenajdete. Ortodontickou léčbu je u nás možné hradit na tři etapy, obvyklý splátkový kalendář v naší klinice vypadá následovně: třetina částky je hrazená při nasazení rovnátek, třetina v průbehu léčby a zbytek se doplácí při sejmutí rovnátek.

U nás je také možnost platit léčbu v malých měsíčních splátkách. Přímo v ordinaci Vám zajistíme velmi výhodné financování přes našeho partnera Komerční banku.

Měsíční splátka rovnátek Damon System – jedna čelist: od 650 Kč
Měsíční splátka rovnátek Damon System – obě čelisti: od 950 Kč

Rovnátka Damon System jsou taky dostupná v keramické variantě.

OBJEDNEJTE SE NA KONZULTACI ZDARMA