Sundavací rovnátka pro nejmenší

Snímací rovnátka jsou používána výhradně u dětské ortodoncie. Jak už název napovídá, tato rovnátka může pacient ze zubů sundat a opět nasadit, což umožňuje snazší provádění ústní hygieny. Používají se buď přímo k léčbě lehčích ortodontických vad, a nebo jako předléčení před budoucím nasazením fixních rovnátek. Předléčení snímacími rovnátky může v určitých případech mít pozitivní vliv na snížení závažnosti ortodontickévady a tedy i zkrácení a zjednodušení následné léčby rovnátky na pevno.

Je možné si zvolit barvu a vyzdobení obrázky tak, aby se malým pacientům co nejvíce líbila. Spolupracujeme s jednou z nejlepších ortodontických laboratoří v České Republice – Queenssmile, která ke zhotovení rovnátek používá výhradně nejkvaltinejší produkty vyráběné v Německu. Dbáme na kavlitu a bezpečnost tak abyste se nemuseli bát nežádoucích účinků v puse, které můžou vzniknout při použití nekontrolovaného materiálů u levnejších rovnátek.

Snímací rovnátka

Jedna čelist: 9 000 Kč

Uvedená cena odpovídá středně závažnému případu a může se individuálně lišit. Ceny uvádíme za kompletní léčbu. Žádné skryté poplatky u nás nenajdete.

OBJEDNEJTE SE NA KONZULTACI ZDARMA