Estetická medicína.

Neobyčejné úsměvy a tváře.

Analýza obličeje.
 

Váš nový dokonalý úsměv je jen začátek. Krása je v očích pozorovatele, ale existují zlaté standardy symetrie a tvarů, které vám pomůžeme najít. Využijte našich konzultací zaměřených na analýzu vašeho obličeje s jedním z nejlepších evropských lékařů estetické medicíny. Zjistěte více o sobě , vašem potenciálu a možnostech, které vám nabízíme.

Botox.
 

Testováno časem. Nejrozšířenější a nejvíce bezpečná metoda vyhlazování vrásek. Botulotoxin je přírodní látka, která dokáže po aplikaci v místě vrásky vyhladit pokožku. Je běžně používaný na čele nebo očním víčku. Jeho použití má dokonce preventivní účinky, neboť aplikace zastavuje prohlubování vrásek.

Výplně.
 

Jako doplněk k vyhlazování vrásek nabízíme výplně, které se používají k tvarování vzhledu různých partií obličeje pro podtržení výsledku ortodontické léčby. Aktivní látka je kyselina hyaluronová – přirozeně se vyskytující v lidském těle. Výplně mohou být použity k tvarování rtů, brady, nosu a lícních kostí.

Liftingové nitě.
 

Nechirurgická a minimálně invazivní face-liftingová procedura, která využívá speciální vstřebatelné nitě. Nitě jsou zavedeny na specifická místa v pokožce a jejich natažením jsme schopni docílit velmi přirozeného napnutí a omlazení obličeje. Procedura je rychlá a rekonvalescence je minimální, efekt je dlouhotrvající – až dva roky. Nitě jsou naprosto biokompatibilní a plně vstřebatelné, vyrobené ze stejného materiálu jako je materiál používaný mnoho let v dětské kardiochirurgii při šití srdce.

Mezoterapie.
 

Výživový koktejl pro vaši pokožku. Hlavní ingredience je kyselina hyaluronová v nízké hustotě a komplex více než padesáti regeneračních látek. Mezoterapie je ideální doplněk ke všem nabízeným terapiím, omlazuje pokožku obličeje, dekoltu a rukou a preventivně předchází hyperpigmentaci. Rovněž je úspěšně používaná u mužů a žen jako podpora růstu vlasů.

Mezonitě.
 

Velmi tenká vstřebatelná vlákna vyrobená z přírodního materiálu, který se používá mnoho let v chirurgii. Vlákna jsou zavedena do pokožky a tělo kolem nich přirozeně vytvoří ochranné pouzdro kolagenu, které  v pokožce zůstane dlouho po vstřebání vlákna. Mezonitě jsou zavedeny ve větším množství tak, aby došlo ve vybrané oblasti k vytvoření kolagenové sítě (výztuhy). Nová kolagenová síť dělá pokožku elastičtější, napnutější a jemnější, zavedení mezonití je možné s minimálním diskomfortem na kterémkoliv místě, dává vám celkový mladiství vzhled.

Lipolýza.
 

Lypolýza je nejnovější metoda pro zbavení problematického tuku ve velmi specifických oblastech, nejčastěji v obličeji, a to bez podstoupení liposukce. Používají se injekce lecitinu do problematické partie, obvykle brady nebo tváře. Metoda je bezbolestná a provádí se bez anestezie.

Ceny.

Gelavis HA 90 caps
Kyselina hyaluronová v kapslích.
3 199 Kč
Botox
1U
150 Kč
Juvéderm
1ml
8 000 Kč
Princess
1ml
4 500 Kč

Jiné služby.

Invisalign.

Nejlepší volba pro všechny dospělé a teenagery.

Invisalign First.

Pro nejmladší do deseti let.

Incognito.

Lingvální rovnátka na vnitřní straně zubů. Neviditelná a efektivní.

Bělení zubů.

WOW efekt pro Váš nový úsměv.

Adresa.
 

Svět rovnátek Praha
Nad Vršovskou horou 1423/10
101 00 Praha

Zobrazit v mapách

Svět rovnátek Brno
Heršpická 788/9
639 00 Brno

Zobrazit v mapách

Objednat na konzultaci zdarma.
 

Preferovaný datum a čas konzultace

Místo konzultace*

Kontakt a otevírací doba

Naše
Kontakty.

Kontakt.
 

Otevírací doba.
 

Praha
Pondělí
07:00 - 20:00
Úterý
07:00 - 20:00
Středa
07:00 - 20:00
Čtvrtek
07:00 - 20:00
Pátek
07:00 - 12:00
Brno
Pondělí
07:00 - 16:00
Úterý
10:00 - 19:00
Středa
07:00 - 16:00
Čtvrtek
10:00 - 19:00
Pátek
07:00 - 12:00
Svetrovnatek
Povolit Odmítnout